"SynotTip" futbola virslīgas spēlē piektdien Liepājā stadionā "Daugava" Kurzemes derbijs - spēle starp FK "Liepāja" un FK "Ventspils" noslēdzās neizšķirti - neviena no komandām neguva vārtus, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar Kriša Kārkliņa interviju)

Par spīti lietum, neviena no komandām padodies negrasījās un cīņa notika līdz pat kompensācijas laika pēdējām sekundēm. Taču pie vārtu guvuma neviena no komandām tā arī netika. Kurzemes derbija rezultāts 0:0

Pirmajā puslaikā FK “Liepāja” futbolisti bija nedaudz kā aizmiguši. Kluba spēlētājs Krišs Kārkliņš norādīja, ka komanda nav bijusi līdz galam noskaņojusies, un iespējams, daži spēlētāji jau “pārdega”. Otrajā puslaikā spēle jau aizgāja raitāk.

"SynotTip" virslīgas turnīra tabulā stabils līderis ir Jūrmalas "Spartaks", 22 spēlēs sakrājot 49 punktus. Otrajā vietā ar 44 punktiem 23 spēlēs ir FK "Ventspils", bet FK "Liepāja", kas pērn bija virslīgas uzvarētāja, ar 38 punktiem arīdzan 23 spēlēs ierindojas tabulas trešajā vietā.

Tiesa gan, liepājnieki atslābt nevar, jo par trešo vietu turnīra tabulā cīnās arī FK "Jelgava", kura 21 spēlē jau sakrājusi 36 punktus.