Islandes futbola izlase sestdien Marseļā pēc pasīvāka cīņas sākuma sāka aktīvāk darboties arī uzbrukumā un Eiropas čempionāta finālturnīra spēlē pret Ungāriju pirmajā puslaikā panāca 1:0 pārsvaru. Vārtus ar 11 metru soda sitienu 40.minūtē guva Gilfi Sigurdsons.

Bumbu puslaika pirmajā pusē vairāk pārvaldīja ungāri un dienvidniekiem bija arī neliels teritoriāls pārsvars, kas gan neveicināja asas situācijas pie vārtiem. Abu komandu vārtsargiem glābēju lomā līdz 30.minūtei nebija jāiejūtas.

Jons Dadi Bodvarsons 10.minūtē ar galvu sita pāri Ungārijas vārtiem.

Savukārt 31.minūtē Johans Gudmundsons soda laukumā cīņā par bumbu bija pārāks par Tamāšu Kadaru, taču bīstamā situācijā sitienu atvairīja ungāru vārtsargs Gabors Kirali.

Islandes izlase droši darbojās aizsardzībā un novērsa draudus arī 34.minūtē pēc Balasa Dzudzšaka izrāviena pa labo malu.

Islandieši uzbrukumā kļuva arvien aktīvāki un situācijas pie Kirali vārtiem pamazām izvērtās draudīgākas.

Ungārijas vārtus palīdzēja nosargāt Rihards Guzmiks, bloķējot Kolbeina Sigtorsona sitienu soda laukumā.

Pēc Kadara pārkāpuma soda laukumā pret Aronu Gunarsonu tiesnesis piesprieda 11 metru soda sitienu.

Sitienu no 11 metru atzīmes pārliecinoši izpildīja Sigurdsons.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.