U-21 izlases futbolists Uldriķis: Bija sarūgtinājums, ka neuzvarējām

Latvijas U-21 izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis, kurš atzīmējās ar vienīgo vārtu gvumu Latvijas izlases rindās spēlē pret Skotiju, atzina, ka ir sarūgtinājums, ka neizdevās noturēt pārsvaru un uzvarēt, vēsta Latvijas Futbola federācija. Tikmēr vienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs norāda, ka ir divējādas sajūtas pēc neizšķirta.

„Protams, ka bija liels sarūgtinājums, ka mēs neuzvarējām, jo bijām priekšā ar 1:0,” teica Uldriķis. „Tieši ģērbtuvē runājām, ka mēs nedrīkstam zaudēt šo spēli vai nospēlēt neizšķirti, ka spēle noteikti ir jāuzvar. Arī pirms spēles runājām, ka atbraucām pēc uzvaras,” turpina futbolists. Viņš arī norāda, ka pirmajā puslaikā veiksmīgi izdevās spēle aizsardzībā.

Latvietis atzīst, ka pēc muļķīgā Ingara Sarmja Stuguļa noraidījuma bija grūti spēlēt mazākumā. „Viņš pats arī to apzinās – atvainojās gan čaļiem un gan treneriem, gan līdzjutējiem par šādu nevajadzīgu pārkāpumu,” skaidro Uldriķis. „Pēc tam skoti pēdējās trīsdesmit minūtēs sāka spiest un beigās sanāca „pendele, kuras, manuprāt, tur nebija,” teica uzbrucējs.

„Vēl ir četras spēles. Pret Angliju un Nīderlandi būs ļoti grūtas spēles, taču labi, ka spēlēsim mājās. Izbraukumā tiksimies ar Ukrainu un Andoru. Tās spēles varam ņemt, pret angļiem un holandiešiem arī jācīnās no visa spēka un jācer uz pozitīvu rezultātu,” pozitīvismu saglabā Uldriķis.

Tikmēr Kazakevičs norāda, ka viņu pārņēma divējādas sajūtas. „No vienas puses, var teikt, ka rezultāts 1:1 izbraukumā pret tik spēcīgu komandu, kāda ir Skotijas izlase, noteikti ir pozitīvs,” teica treneris. „Otram kārtām, situācija, kādā nonācām spēles gaitā, puiši ir lieli malači, ka viņi spēja veiksmīgi nospēlēt ļoti daudzās epizodēs, paliekot mazākumā,” viņš turpināja, slavējot latviešu sniegumu laukumā.

Tai pašā laikā treneris min, ka ir nepatīkami izlaist uzvaru no rokām kompensācijas laikā. „Netaisos komentēt tiesnešu darbību. Viņi laukumā darīja savu darbu,” sacīja Kazakevičs.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Latvijas U-21 izlase piektdien spēlēja neizšķirti ar Skotijas izlasi.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Futbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti