«Skonto» vadība bažīga par futbola kluba nākotni; Villerušs šķiras no prezidenta amata

Futbola kluba “Skonto” dalībnieku sapulce nolēma atbrīvot Kārli Villerušu no prezidenta amata un atzina, ka pašlaik nav skaidrības par kluba turpmākās pastāvēšanas iespējām un nākotnes perspektīvām, liecina kluba mājaslapā ceturtdien publicētā informācija. 

"Skonto" arvien ir problēmas un smaga finanšu situācija. Klubs ar lielām grūtībām pabeidza aizvadīto sezonu, bet par nākotni skaidrības nav. Villerušs dalībnieku sapulcē informēja par pastāvošiem maksātnespējas draudiem un par iespējamiem krīzes risinājuma ceļiem. Tika arī apspriests jautājums par tiesiskās aizsardzības izmantošanas nepieciešamību, kas ļautu sakārtot attiecības ar katru kreditoru un dotu zināmu atelpu.

Villerušs atgādināja, ka futbola kluba pastāvēšanai tā darbiniekiem jāsaņem atalgojums un ir vajadzīgi materiālie resursi. Lai gūtu panākumus, sinhroni ir jāstrādā gan administrācijai, gan kluba sporta sadaļai.

Sapulcē apsprieda, vai “Skonto” ir vērts un ir pa spēkam turpināt piedalīties sacensībās, jo strauji tuvojas licencēšanas un pieteikumu process nākamajai sezonai, bet vēl nav nokārtoti visi jautājumi par aizvadīto sezonu. "Skonto" cer glābt dalību Eiropas kausu sacensībās, kas klubam nodrošinātu gan finanšu ienākumus, gan vairotu prestižu. Šogad "Skonto" nesaņēma cerētos naudas līdzekļus no spēlētāju pārejām, jo nespēja nevienu futbolistu iekārtot kādā ārzemju klubā.

Sapulce nolēma atbrīvot Villerušu no prezidenta amata un atstāt vietu vakantu līdz brīdim, kad būs pilnīgi skaidrs, vai “Skonto” varēs nākamgad startēt Latvijas virslīgā. Villerušs nepieciešamības gadījumā palīdzēs klubam juridiskos jautājumos. Par kluba valdes locekli uz šo periodu tika iecelts Sergejs Meļikovs.

Visi "Skonto" spēlētāji pašlaik ir atvaļinājumā, bet klubam  ir daudz darāmā, lai spētu norēķināties par aizvadīto sezonu un sāktu plānot dalību virslīgā nākamgad.

"Skonto" ir titulētākais Latvijas futbola klubs, kas nacionālajā čempionātā triumfēja no 1992. līdz 2004.gadam, kā arī guva uzvaru 2010.gadā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti