Telpu futbols

MPK Superkross Kandavā

Futbols - Rīga FC

RFS un «Riga» FC futbolisti ar uzvarām saglabā vadošās pozīcijas virslīgā

Latvijas virslīgas līdervienība RFS un tās tuvākie sekotāji "Riga" FC futbolisti sestdien guva uzvaras, kas abām komandām ļāva saglabāt vadošās pozīcijas virslīgā. RFS ir izcīnījusi uzvaras visās piecās aizvadītajās spēlēs un par trim punktiem apsteidz otrajā pozīcijā esošo "Riga" FC.

Pašreizējie čempioni "Riga" FC savā laukumā ar 3:1 pārspēja BFC "Daugavpils", visus vārtus abām komandām gūstot otrajā puslaikā. Stefans Paničs pēc stūra sitiena 51.minūtē izvirzīja Rīgas komandu vadībā, savukārt Maikls Džordans N'Kololo 74.minūtē ar precīzu trāpījumu vārtu tālajā stūrī mājinieku pārsvaru divkāršoja. Romans Debelko 84.minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes iesita trešos vārtus, līdz kompensācijas laika izskaņā Kirils Makejevs bija rezultatīvs Daugavpils komandā.

Savukārt RFS ar 1:0 uzveica FK "Jelgava". RFS labu iespēju atklāt rezultātu "Arkādijas" stadionā Rīgā neizmantoja 35.minūtē, kad Tomašs Šimkovičs nerealizēja 11 metru soda sitienu, trāpot pa vārtu konstrukciju. Tomēr Šimkovičs reabilitējās ar uzvaras vārtu guvumu 53.minūtē, trāpot sitienu no soda laukuma vidus.

Dienas pirmajā spēlē Kurzemes debijā FK "Ventspils" mājās ar 2:1 uzveica FK "Liepāja" futbolistus. Mājiniekiem Lukass Rezende 29.minūtē atklāja rezultātu, Daniils Ulimbaševs 49.minūtē ventspilnieku pārsvaru divkāršoja, bet Liepājas komandā Artūrs Karašausks 74.minūtē rezultāta starpību samazināja.

Pandēmijas aizkavētā virslīgas sezona sākās tikai 15. jūnijā. Turnīrā 10 komandām paredzēts aizvadīt trīs apļus.