RFS pārspēj «Riga» FC futbolistus, nostiprinās virslīgas līderu tronī

Latvijas futbola virslīgas līderu spēlē sestdien RFS ar 3:1 pārspēja pašreizējos čempionus "Riga" FC un nostiprinājās pirmajā vietā turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija. Divus vārtus uzvarētājiem guva Slovākijas uzbrucējs Tomāšs Malecs.

RFS vadībā 39.minūtē izvirzīja Tomāšs Šimkovičs un pirmo puslaiku mājinieki noslēdza ar vienu vārtu pārsvaru. Oļegs Laizāns 68.minūtē atjaunoja neizšķirtu, tomēr izšķiroši bija Maleca gūtie vārti 78. un 82.minūtē. RFS 84.minūtē palika 10 vīru sastāvā pēc Šimkoviča noraidījuma par otro brīdinājumu, bet rezultāts vairs nemainījās.

Visās septiņās šosezon aizvadītajās spēlēs RFS futbolisti ir guvuši uzvaras, kas viņiem ļauj par deviņiem punktiem apsteigt tuvākos konkurentus "Riga" FC, kam gan ir viena spēle rezervē.

Jau vēstīts, ka piektdien kārtas pirmajās spēlēs Jūrmalas "Spartaks" pārspēja “Valmiera Glass/ViA” futbolistus (2:0), BFC "Daugavpils" viesos pieveica FK "Liepāja" vienību (3:2), bet "Metta" uzvarēja FK "Jelgava" futbolistus (2:1).

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.