Handbola virslīgas fināls. "Tenax" - "Celtnieks Rīga"

Latvijas sieviešu hokeja čempionāts. SHK "Laima" - SHK "Pārdaugava/Lauvas"

Latvijas telpu futbola augstākā līga. "Nikars" - "LDz Cargo"

«Nikars» telpu futbolisti 12. reizi kļūst par Latvijas čempioniem

“Nikars” telpu futbolisti sestdien jau 12. reizi kļuva par Latvijas čempioniem, Latvijas telpu futbola virslīgas finālsērijas trešajā spēlē ar 5:2 uzvarot “LDz Cargo/DFA” komandu.

To, ka trešā finālspēles starp “Nikars” un “LDz Cargo/DFA” varētu kļūt par pēdējo, liecina iepriekšējo divu finālsērijas spēļu rezultāti – pirmajā uzvara ar 6:1, bet otrajā – ar 8:3. Apmēram tas pats notika arī sestdienas cīņā. Pirmos vārtus “Nikars” labā ceturtajā minūtē guva Andrejs Baklanovs. Puslaika beigās daugavpilieši varēja panākt izlīdzinājumu, taču “Nikars” vārtsargs Renārs Šķesters-Kambals atsita sešu metru soda sitienu.

Otrā puslaika sākumā gan viesi guva atbildes vārtus – rezultatīvs bija Jans Radevičs. Taču tūlīt pat “Nikars” atbildēja ar diviem vārtu guvumiem.

Pie rezultāta 1:3 daugavpilieši nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. To izmantoja mājinieki, un divas reizes vārtsargs Šķesters-Kambals raidīja bumbu tukšajos pretinieku vārtos. Spēles noslēgumā pie panākuma beidzot tika arī “Cargo” futbolisti, taču uzvaru mačā ar 5:2 un sērijā ar 3-0 svinēja “Nikars”.

Divu vārtu autors Šķesters-Kambals LTV atklāja, ka sezonas sākumā pat nav bijusi pārliecība, ka izdosies sezonu pabeigt. Taču spēlētāji parādījuši īstu komandas garu, visi bijuši vienoti un visi atdevuši sevi. “Ir liels prieks, ka ir tāds rezultāts – emocijas ir neaprakstāmas,” pauda vārtsargs.

Bronzas medaļas šogad izcīnīja “Petrow” vienība, kas bronzas sērijā divās spēlēs uzvarēja “Beitar” telpu futbolistus.