Minhenes «Bayern» tiksies ar «Manchester United» Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

Pašreizējie titula īpašnieki Minhenes "Bayern" un "Manchester United" tiksies Čempionu līgas ceturtdaļfinālā, kļuva zināms piektdien Šveicē notikušajā izlozē. Abu komandu tikšanās atgādinās vēsturisko Čempionu līgas finālu 1999.gadā, kad Mančestras klubs trofeju nodrošināja ar uzvaru 2:1 un spēles beigās gūtiem abiem vārtiem.

Četrkārtējie turnīra čempioni "Barcelona" tiksies ar citu Spānijas klubu Madrides "Atletico", bet Londonas "Chelsea" pretinieki būs "Paris Saint Germain". Madrides "Real" par vietu pusfinālā konkurēs ar Vācijas klubu Dortmundes "Borussia", ar ko pērn tikās pusfinālā.

Ceturtdaļfinālu pirmās spēles notiks 1. un 2.aprīlī Barselonā, Parīzē un Mančestrā. Laukuma saimnieku lomā pirmajā spēlē būs arī Madrides "Real".

Atbildes cīņas paredzētas nedēļu vēlāk, bet pusfinālu izloze būs 11.aprīlī. Eiropas prestižākā klubu turnīra uzvarētājus noteiks finālā 24.maijā Lisabonā.