«Metta»/LU futbolisti pret FK «Jelgava» nopelna virslīgas sezonā pirmo punktu

"Metta"/LU piektdien Rīgā cīnījās neizšķirti 1:1 ar FK "Jelgava" Latvijas virslīgas spēlē un nopelnīja sezonā pirmo punktu, liecina organizatoru informācija. Dienas otrā spēlē pastarīši FB "Gulbene" ar 0:2 mājās piekāpās FK "Liepāja" futbolistiem.

(papildināts ar FK "Liepāja" uzvaru dienas otrā spēlē)
Jelgavnieki jau 3. minūtē izvirzījās vadībā, kad rezultātu atklāja Gļebs Kļuškins, taču stundas ceturksni vēlāk Kirils Ševeļovs mājiniekiem atjaunoja neizšķirtu. Abas komandas necentās noturēties aizsardzībā un centās radīt vārtu gūšanas iespējas, taču līdz cīņas beigām rezultāts vairs nemainījās.

Turnīra līderiem FK "Liepāja" uzvaru otrajā puslaikā nodrošināja Valērija Afanasjeva un Dāvja Ikaunieka gūtie vārti.

Piektās kārtas noslēgumā pirmdien FK "Ventspils" būs laukuma saimnieki pret "Skonto", bet "Spartaks" Jūrmalā uzņems FBC "Daugavpils" vienību.

Virslīgā astoņas komandas līdz novembrim izspēlēs četrus apļus. Uz pirmo līgu izkritīs vājākā komanda, turpretim 7.vietas ieguvējiem paredzēts tikties pārspēlēs ar otro labāko pirmās līgas vienību.