«Metta/LU» ar pārliecinošu uzvaru saglabā vietu futbola virslīgā

"Metta/Latvijas Universitāte" futbolisti pirmdien Rīgā ar 3:1 uzvarēja pirmās līgas klubu "Progress/Olaine" atbildes mačā pārspēlēs par vietu virslīgā un spēcīgāko komandu sabiedrībā būs arī 2018.gada sezonā, liecina organizatoru informācija. Divu spēļu summā uzvarētāji bija pārāki ar rezultātu 4:2.

Divus vārtus "Metta/LU" guva Vladislavs Fjodorovs, bet ar vienu precīzu sitienu izcēlās Eduards Emsis. "Metta/LU" pārspēlēs par vietu virslīgā piedalījās piekto sezonu pēc kārtas.

"Metta/LU" futbolisti nosargā vietu virslīgā
00:00 / 04:26
Lejuplādēt

Komandas Hanzas vidusskolas laukumā vēl nebija spēlējušas pat stundas ceturksni, kad rezultāts jau kļuva 2:0. Rezultātu 3.minūtē atklāja Emsis, un deviņas minūtes vēlāk Fjodorovs mājinieku pārsvaru divkāršoja. Vēlreiz Fjodorovs bija precīzs 32. minūtē. Viesiem goda vārtus pretuzbrukumā 90.minūtē guva Vugars Askerovs.

Abu komandu pirmajā spēlē "Progress/Olaine" laukumā ceturtdien tika fiksēts neizšķirts 1:1.

Virslīgā aizvadītajā sezonā "Metta/LU" palika pēdējā -7.- vietā, turpretim "Progress"/"Olaine" bija otrā spēcīgākā komanda pirmajā līgā. Abas komandas pārspēlēs piedalījās otro sezonu pēc kārtas - pērn divu spēļu summā "Metta/LU" futbolisti bija pārāki ar 2:1.

Pirmajā līgā šosezon uzvarēja "Valmiera Glass VIA", kam ir iespēja automātiski pārcelties uz virslīgu.