Līderi RFS futbolisti uzvaru sēriju virslīgā turpina Daugavpilī

Sesto uzvaru sešās spēlēs jaunajā sezonā izcīnīja virslīgas līderi RFS, kas viesos ar 1:0 pārspēja BFC "Daugavpils" futbolistus un nostiprinājās pirmajā vietā turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvaras vārtus viesiem pirmā puslaika izskaņā guva pussargs Artūrs Zjuzins. Spēli RFS pabeidza 10 vīru sastāvā, jo 89.minūtē par otro brīdinājumu noraidīja Nauri Bulvīti.

Virslīgas kopvērtējumā RFS rēķinā ir 18 punkti, bet līderu tuvākie konkurenti un pašreizējie čempioni "Riga" FC atpaliek sešus punktus, tiesa, ar vienu spēli rezervē.

Jau vēstīts, ka kārtas pārējās spēlēs svētdien FK “Metta” savā laukumā uzvarēja Jūrmalas “Spartaku” (3:0), "Riga" FC bija pārāka par FK "Ventspils" (2:0), bet "Valmiera Glass/ViA" uzveica FK "Liepāju" futbolistus (1:0).

Šosezon virslīgā startē deviņas komandas. Sezona noslēgsies 9. novembrī.