Latvijas U-19 futbola izlase Baltijas kausa izcīņu sāk ar uzvaru pār Igauniju

Latvijas U-19 izlase ceturtdien ar uzvaru pār Igaunijas vienaudžiem Slokas stadionā iesāka Baltijas kausa izcīņu. Uzvara izcīnīta ar rezultātu ar 7:1, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau pašā tās ievadā atklāja Georgijs Sačkovs, puslaika vidū pēc Denisa Silajeva-Kožurova centrējuma pārsvaru dubultoja Valerijs Lizunovs, bet nedaudz vēlāk Sačkova reidu ar bumbu vēl vienā vārtu guvumā pārvērta Bruno Melnis. Pirmā puslaika pēdējā minūtē pretinieku vārtsargu pārspēja arī centra aizsargs Niks Sliede.

Otrajā puslaikā, kurā Ņikitu Parfjonovu mājinieku vārtos nomainīja Klāvs Viljams Veisbuks, Latvijas izlase turpināja līdzīgi pārliecinoši, ātri vien gūstot vēl divus vārtus – precīzi bija Melnis un Kristaps Kārlis Krieviņš. Vēl pēc pāris minūtēm igauņi vienus vārtus atguva, uz ko ar spēcīgu un izcili precīzu sitienu atbildēja laukumā uz maiņu nākušais Grigorijs Degtjarevs. Atlikušajā laikā mājinieki radīja vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, turpinot laukumā dominēt, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Turnīra turpinājumā sestdien Latvijas U-19 izlase tiksies ar Lietuvu, bet pirmdien Rīgā mērosies spēkiem ar Somiju.