Latvijas futbola valstsvienība UEFA Nāciju līgā nospēlē neizšķirti pret Andoru

Latvijas futbola valstsvienība ceturtdien UEFA Nāciju līgas D divīzijas pirmās grupas spēlē, kas risinājās “Daugavas” stadionā, nospēlēja neizšķirti ar Andoras valstsvienību, abām izlasēm nespējot gūt vārtus, liecina organizatoru informācija.

Somu speciālista Miksa Pātelainena trenētā Latvijas izlase cīņu iesāka gana sparīgi, mēģinot kontrolēt spēles gaitu, taču pirmajā puslaikā rezultātu atklāt neizdevās. Lai gan lieliska iespēja bija Valērijam Šabalam, tomēr bumba mērķi nesasniedza.

Arī otrajā puslaikā neizteiksmīgā spēle turpinājās, un Latvijas valstsvienībai neizdevās atklāt spēles rezultātu.

Latvijas šobrīd FIFA rangā ierindojas 129. vietā, bet Andora – 130. pozīcijā.

Jau svētdien Latvijas futbola izlase aizvadīs nākamo UEFA Nāciju līgas D divīzijas spēli, izbraukumā spēkojoties ar Gruziju, kas ceturtdien ar 2:0 uzvarēja Kazahstānas valstsvienību.

Nāciju līga ir jauns turnīrs, kas ieviests, lai valstsvienībām pārbaudes spēles aizstātu ar sacensībām, kurās ir iespēja tikt pie panākumiem. Proti, no Nāciju līgas D divīzijas viena komanda kvalificēsies Eiropas čempionāta finālturnīram. Tādēļ Latvijai būtu svarīgi ierindoties D apakšgrupā pirmajā vietā.