Latvijas futbola kausa ieguvēji saņems jaunu Lielbritānijā tapušu trofeju

Latvijas kausa ieguvēji 18.oktobrī saņems jaunu titula īpašnieku trofeju, ko izgatavojuši kvalificēti meistari Lielbritānijā, piektdien informēja Latvijas Futbola federācija. Jaunā kausa dizainā iekļautas iezīmes, kas bija raksturīgas turnīra balvai Latvijas brīvvalsts pirmsākumos.

No Lielbritānijas piegādāto kausu piektdien izpakoja Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretāra Jāņa Mežecka, kā arī abu finālistu pārstāvju FK "Liepāja/Mogo" trenera asistenta Mareka Zuntnera un "Riga" FC trenera Kristapa Blanka klātbūtnē. Latvijas kausu pēc īpaša pasūtījuma Lielbritānijā izgatavoja speciālisti, kuri veidojuši Anglijas galveno turnīru trofejas. 

Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas Latvijas kausa izcīņā ir bijušas divas trofejas – pirmā neieguva oficiālu statusu, bet otrā tika pasniegta turnīra labākajai komandai kopš 1993. gada. Iepriekšējā turnīra finālspēlē līdzšinējā kausa trofeja puslaika pārtraukuma aktivitātēs nopietni cieta, kā rezultātā uzvarētājiem FK "Ventspils" pasniedza zibenīgā ātrumā sagādātu pagaidu kausu.

Līdzšinējā Latvijas kausa trofeja nu tikusi atjaunota un ir publiski apskatāma LFF telpās.

Par jauno trofeju "Liepāja/Mogo" un "Riga" FC spēkiem mērosies 18. oktobra vakarā "Skonto" stadionā, Rīgā. Liepājnieki finālā iekļuvuši pirmoreiz pašreizējā kluba vēsturē, bet "Riga" FC tas izdevies otro reizi pēc kārtas. Neviena no abām fināla dalībniecēm Latvijas kausu līdz šim nav izdevies iegūt savā īpašumā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Futbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti