Karlsons iesit divus vārtus un vairo FK «Ventspils» futbolistu cerības uz medaļām

Pašreizējie čempioni FK "Ventspils" futbolisti sestdien mājās ar 4:0 uzvarēja BFC "Daugavpils" un uzlaboja izredzes cīņā par Latvijas virslīgas medaļām, liecina rīkotāju informācija. Divus vārtus Ventspils olimpiskā centra stadionā guva Ģirts Karlsons.

Karlsons mājiniekus vadībā izvirzīja 35.minūtē, kad no tuvas distances netraucēti sita ar galvu. Ventspilnieki laukumā bija situācijas noteicēji, tomēr pirmajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās, turklāt Daugavpils komandas vārtos pārliecinoši darbojās Vladislavs Kurakins.

FK "Ventspils" pārsvaru Karlsons divkāršoja trīs minūtes pēc pārtraukuma, kad pēc stūra sitiena ar galvu trāpīja vārtu augšējā stūrī. Tuvojoties spēles beigām, Ritvars Rugins pēc centrējuma panāca 3:0, bet pamatlaika beigās Vitālijs Rečickis pretuzbrukumā iesita ceturtos vārtus.

Ventspilnieki turnīra tabulā pakāpās uz 3.vietu, bet no otrās pozīcijas īpašniekiem "Skonto" atpaliek trīs punktus. Svarīga spēle šiem abiem medaļu pretendentiem būs savstarpējā cīņa 25.oktobrī Rīgā, ko varēs redzēt LTV7.

Tuvu titulam ir FK "Liepāja", kam uzvara pirmdien Rīgā pār turnīra pastarīšiem "Metta/LU" ļaus mājup doties jau čempionu godā. Cerības uz medaļām saglabā arī uz 4.vietu atvirzītā FK"Jelgava", kas svētdien viesos spēlēs pret Jūrmalas "Spartaku".