Futbola virslīgas līderi FK «Liepāja» spēles izskaņā izglābjas no zaudējuma

Latvijas futbola virslīgas līderi FK ''Liepāja'' tikai spēles kompensācijas laikā svētdien izglābās no zaudējuma viesos pret FK ''Jelgava'', panākot neizšķirtu 1:1, liecina organizatoru informācija.

Vārtus ar 11 metru soda sitienu 67. minūtē guva Boriss Bogdaškins, kurš izvirzīja vadībā mājiniekus jelgavniekus, taču kompensācijas laika ceturtajā minūtē izlīdzinājumu panāca Iļja Šadčins.

FK ''Jelgava'' saglabā ceturto vietu un neizmantoja iespēju apdzīt turnīra tabulā Rīgas ''Skonto'', kas savu 17. kārtas spēli pret FS ''Metta/LU'' aizvadīs pirmdien.

Vēl svētdien Jūrmalas ''Spartaks'' aizvadot pirmo spēli šajā sezonā Slokā, spēlēja neizšķirti 0:0 ar FK ''Ventspils''.

FK ''Liepāja'' ir 28 punkti (15 spēlēs). FK ''Ventspils'' 25 (13), ''Skonto'' 22 (13), FK ''Jelgava'' 21 (14). ''Spartakam'' 14 (13), BFC ''Daugavpils'' 8 (13) un FS ''Metta/LU'' 5 (13).