FK «Ventspils» Eiropas līgas kvalifikāciju iesāk ar bezvārtu neizšķirtu; «Jelgavai» un «Liepājai» zaudējumi

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā spēlē FK “Ventspils” mājas spēlē ceturtdien nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Islandes klubu Reikjavikas “Valur”, FK "Jelgava" piekāpās ar 0:2 titulētajai Budapeštas "Ferencvaros" vienībai, bet FK "Liepāja" atzina Belfāstas kluba "Crusaders" pārākumu, zaudējot ar 1:3, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar informāciju par FK "Jelgava" zaudējumu Budapeštā un FK "Liepāja" zaudējumu Belfāstā)

Ja FK “Ventspils” izdosies pārvarēt kvalifikācijas pirmo kārtu, tad otrajā posmā pretim stāsies Slovēnijas kluba “Domžale” un Igaunijas kluba Tallinas “Flora” dueļa uzvarētājs.

Krietni sliktāk pamatīgi karstajā Budapeštā klājās FK "Jelgava", kas 28,5 tūkstošus skatītāju ietilpsinošajā "Groupama Arena" zaudēja titulētajai Budapeštas "Ferencvaros" vienībai.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 11. minūtē, kad vvārtus ungāru komandas labā guva Rolands Varga. Viņš bija arī otru vārtu autors - tieši viņa raidījums 69. spēles minūtē Kaspara Ikstena sargātajos vārtos rezultu uz tablo nomainīja uz 0:2.

Ja jelgavniekiem atbildes spēlē izdosies revanšēties un kvalificēties otrajai kārtai, tad pretim stāsies ar Dānijas kluba Herningas "Midtjylland" un Īrijas līgā spēlējošās, bet Ziemeļīrijā bāzētās vienības Derijas "City" dueļa uzvarētāju.

Ceturtdien Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā Ziemeļīrijā FK “Liepāja", kas uz spēli vīzu problēmu dēļ devās bez vairākiem leģionāriem, ar rezultātu 1:3 piekāpās Belfāstas “Crusaders”.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Liepājnieku labā vienīgos vārtus guva Artūrs Karašausks, savukārt ziemeļīru komandas labā ar vārtu guvumiem izcēlās Filips Lourijs, Maikls Kervils un Džordons Ouenss.