FK «Liepāja» zaudē FC «Salzburg» un izstājas no UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra

Otrdien Liepājas Daugavas stadionā FK “Liepāja” ar 0:2 piekāpās spēcīgajai Austrijas FC “Salzburg” komandai un neiekļuva UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas trešajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu 35. minūtē atklāja Austrijas FC "Salzburg" pussargs Valons Beriša, bet 65. minūtē trāpīgs bija brazīlis Bernardo. Nopietnas iespējas gūt vārtus Liepājas komandai parādījās tikai spēles izskaņā, taču tās netika realizētas.

UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas 3. kārtā Austrijas komanda tiksies ar Albānijas FK “Partizani” un Ungārijas “Ferencvaros” mača uzvarētāju.

Jāatgādina, ka liepājnieki pirmajā spēlē kvalifikācijas otrajā kārtā pirms nedēļas viesos Austrijas čempioniem zaudēja ar rezultātu 0:1.

FK "Liepāja" pirmoreiz piedalījās Eiropas prestižākā klubu turnīra kvalifikācijā.