FK «Jelgava» izcīna uzvaru pār «Daugavpili» un virslīgā ierindojas trešajā pozīcijā

“SynotTip” virslīgā svētdien FK “Jelgava” savā laukumā ar rezultātu 2:0 uzvarēja līgas pastarīti BFC “Daugavpils”, tādējādi virslīgas tabulā ierindojoties trešajā pozīcijā, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar svētdienas spēļu rezultātiem)

Spēles rezultāts tika atklāts 29. minūtē, kad precīzs bija Gļebs Kļuškins. 74. minūtē vārti Andrejam Kovaļovam, tādējādi neatstājot vairs daugavpiliešiem cerības tikt pie punktiem šajā spēlē.

FK “Jelgava” kontā pēc 19 aizvadītām spēlēm sakrājusi 33 punktus. Tikpat punkti arī FK “Liepāja”, taču aizvadīts vairāk spēļu.  Savukārt “Daugavpils” kontā pēc 20 aizvadītām spēlēm vien septiņi punkti un pastarīša loma virslīgas tabulā.

Svētdien savā laukumā spēkiem mērojās Jūrmalas “Spartaks” un “RFS”. Mājinieki guva uzvaru spēlē ar rezultātu 2:1.

Spēles rezultātu atklāja jau otrajā minūtē Konstantīns Bogdans. Taču 52. spēles minūtē “RFS” izdevās izlīdzināt spēles rezultātu – veiksmīgs 11 metru sitiens Igoram Kozlovam. Bet jau pēc brīža Dmitrijs Platonovs izvirzīja jūrmalniekus atkal vadībā.

Savukārt Ventspilī FK “Ventspils” ar rezultātu 2:0 uzvarēja FS “Metta”/Latvijas Universitāte. Vārtus ventspilnieku labā guva Ģirts Karlsons. 84. minūtē ventspilnieku pārsvaru palielināja Aleksejs Aleksejevs.