«Barcelona» un «Juventus» futbolisti pēdējie sasniedz Čempionu līgas ceturtdaļfinālu

"Barcelona" un Turīnas "Juventus" futbolisti trešdien guva uzvaras izslēgšanas pāru spēlēs un pēdējie iekļuva Čempionu līgas ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. "Juventus" atbildes spēlē Itālijā ar 3:0 pārspēja Vācijas klubu Dortmundes "Borussia", bet Barselonā mājinieki ar 1:0 pieveica "Manchester City" no Anglijas.

Itālijā "Juventus" uzvarā izšķirošs bija Karlosa Tevesa ieguldījums, jo viņš guva divus vārtus un bija iesaistīts arī trešajā rezultatīvajā uzbrukumā. Divu spēļu summā "Juventus" futbolisti bija pārāki ar 5:1.

Tevess 3. minūtē atklāja rezultātu ar tālu un spēcīgu sitienu vārtu augšējā stūrī, savukārt 70. minūtē pretuzbrukumā pēc viņa piespēles Alvaro Morata viesu pārsvaru divkāršoja. Savus otros vārtus Tevess guva vēl deviņas minūtes vēlāk pēc Arturo Vidala piespēles.

"Borussia" ceturto reizi Eiropas klubu turnīru spēlēs zaudēja "Juventus" vienībai, un līdz ar to Vācijas Bundeslīgu Čempionu līgā ceturtdaļfinālā pārstāvēs tikai Minhenes "Bayern".

Savukārt Barselonā laukuma saimniekiem uzvaru nodrošināja Ivans Rakitičs pēc Lionela Mesi piespēles 31. minūtē. Divu spēļu summā "Barcelona" uzvarēja ar 3:1. "Manchester City" no smagākas sakāves atbildes spēlē glāba vārtsargs Džo Hārts, turklāt jau pirmajā puslaikā pa vārtu rāmi trāpīja Neimars un Luiss Suaress. Mančestras klubam cerības vēl deva iespēja 78. minūtē izpildīt 11 metru soda sitienu, taču Serhio Aguero nespēja pārspēt mājinieku vārtsargu Marku Andrē ter Stegenu.

Jau astoto sezonu pēc kārtas "Barcelona" Čempionu līgā spēlēs ceturtdaļfinālā. Komandu pāri ceturtdaļfinālā kļūs zināmi izlozē piektdien.