Amatā pārvēlētais prezidents: Starptautiskā futbola federācija ir uzticama organizācija

Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) prezidenta amatā bez konkurences trešdien atkārtoti ievēlētais Džanni Infantīno pauda pārliecību, ka viņa vadītā organizācija ir pārveidota un kļuvusi pilnīgi uzticama, vēstīja aģentūra AFP.

FIFA kongresā Parīzē pirms sieviešu Pasaules kausa izcīņas sākuma 211 nacionālo federāciju parstāvju balsojumā 49 gadus veco Infantīno ievēlēja amatā uz jaunu četru gadu termiņu.

"Pateicoties jums, esam spējuši FIFA pārveidot jaunā modernā organizācijā, kas ir sinonīms uzticamībai, integritātei, līdztiesībai, cilvēktiesībām un sabiedriskai iesaistei," teica Infantīno.

FIFA vadībā Infantīno ir kopš 2016.gada februāra, kad aizstāja korupcijas skandālos savu un organizācijas reputāciju zaudējušo Zepu Blateru. Ja tolaik FIFA uzskatīja par toksisku un teju kriminālu struktūru, tagad tā ir kļuvusi saviem uzdevumiem atbilstoša, sacīja Infantīno. Viņš ir pārliecināts, ka FIFA ir atguvusi partneru uzticību.

Infantīno vadībā FIFA ienākumi, pēc viņa teiktā, pieauga no 5 miljardiem dolāru līdz 6,4 miljardiem dolāru, bet naudas rezerves no viena miljarda dolāru sasniedza 2,75 miljardus dolāru.
 

FIFA ir atteikusies no pretrunīgi vērtētā nodoma 2022.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā iesaistīt 48 valstsvienības 32 komandu vietā. Tajā pašā laikā FIFA turpina virzīt Infantīno slavēto klubu Pasaules kausa izcīņas formātu, kas iesaistīto vienību skaitu palielinātu līdz 24 klubiem, lai gan pašlaik turnīru izspēlē tikai septiņas komandas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti