Sporta ziņas

Nedēļas nagla sportā: Latvijas sportisti piededzina pirmās pankūkas

Sporta ziņas

"Nedēļas nagla" sportā: Ātrāk, augstāk, taisnīgāk

Somi pasaules čempioni; Latvijas florbolistiem 10.vieta

Latvijas florbola valstsvienībai jaunu treneri raudzīs bez liekas steigas

Ar Somijas izlases uzvaru pār Zviedriju svētdien Rīgā noslēdzās pasaules čempionāts florbolā vīriešiem. Lai gan turnīra saimnieki finišēja tikai 10.vietā, čempionāta rīkotāji aizvadītos florbola svētkus vērtē pozitīvi. Latvijas Florbola savienības (LFS) prezidents Ilvis Pētersons Latvijas Radio arī pastāstīja, ka strauju lēmumu izlases galvenā trenera iecelšanā nebūs.

Pēc Latvijas izlases pieticīgā snieguma vienā dienā strauji lēmumi nav jāpieņem, uzsvēra Pētersons. Līgums ar pasaules čempionātā izlasi vadījušo Normundu Gruncki līdz ar turnīra izskaņu būs beidzies, bet viņa pēcteča izraudzīšanā steigas nebūs. Ar visu treneru kolektīvu paredzēts apspriest, kas šoreiz nav bijis, kā vajag, un tad mēģinās risināt risinājumu, paskaidroja LFS prezidents.

"Florbola sabiedrība neesam tik liela, lai lieki mētātos ar kadriem. Tas būs, iespējams, LFS valdes lēmums vai treneru komiteja, kura izvēlēsies nākamo izlases galveno treneri, un tad risināsim šo jautājumu," teica Pētersons.

Turnīru Pētersons raksturoja kā izdevušos, ja neskaita visu aizvadīto nedēļu dažviet apspriestos karsējmeiteņu svārciņus, kuru dēļ, pēc LFS prezidenta teiktā, "daži personāži atteikušies no apbalvošanas ceremonijas". Paši sev vērtējumu LFS nesniegs, bet gaidīs to no oficiālām Starptautiskās Florbola federācijas (IFF) amatpersonām.

Katrā valstī ir savas tradīcijas, bet Latvija turnīru rīkoja pirmoreiz un nostājās labās pozīcijās. "Esam latiņu pacēluši pietiekami augstu," uzsvēra LFS prezidents.

Jau ziņots, ka Latvijas valstsvienība pasaules čempionātu noslēdza 10.vietā, kas ir komandai turnīra vēsturē sliktākais rādītājs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Florbols
Sports
Jaunākie
Interesanti