Smaiļošanas un kanoe sacensības "Sudraba airi"

Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" 1:0 FK "Liepāja"

Latvijas florbola Virslīga. "Lekrings" - "Talsu NSS/Krauzers"

Florbola virslīgas finālā tiksies Talsu NSS/«Krauzers» un «Rubene»

"Elvi Florbola līgas" vīriešu turnīra "Final Four" finālā svētdien par zeltu cīnīsies Talsu NSS/"Krauzers" un Kocēnu "Rubene" vienības.

Talsenieki Valmierā ar 5:4 sīvā cīņā uzvarēja pamatturnīra uzvarētāju Cēsu "Lekringu".

Trešo periodu Talsu vienība iesāka iedzinējos ar 1-4, taču Andrejs Šķerbergs atspēlēšanos sāka jau trešadaļas pirmajā minūtē (2:4). Piecas minūtes vēlāk Emīls Krūmiņš rezultāta deficītu samazināja līdz -1, bet nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām 4:4 nokārtoja Viesturs Mārtiņš Rubenis.

Par spēles varoni kļuva Andris Blumbahs, kurš no Arta Raituma piespēles, uzvaru nesošo "golu" iemeta 58 sekundes līdz pamatlaika beigām.

Jānim Melderim Cēsu klubā divi vārti, bet tikpat piespēles Krišjānim Tiltiņam. Uzvarētāju rindās Raitumam divas rezultatīvas piespēles.

Talsu NSS/"Krauzers" trešajā periodā pa vārtiem meta deviņas reizes, vārtus gūstot teju ar katru otro raidījumu.

Talsu komandu virslīgas finālā spēlēs pēc 11 gadu pārtraukuma.

Septiņkārtējā Latvijas čempione "Lekrings" komanda uzvarēja regulārajā turnīrā un "play-off" pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām ar 2-0 uzveica "Irlava"/"Avant". Talseniekiem pamatturnīrā ceturtā vieta un pusfināls sasniegts ar uzvaru 2-1 pār "Ķekavu".

Regulārajā čempionātā abos savstarpējos dueļos uzvarēja "Lekrings" - vispirms 4:3 pēcspēles metienu sērijā, bet pēc tam pārliecinošāks panākums ar 9:3.

Trīs stundas pēc pirmā pusfināla sākuma par vietu finālā cīņu aizvadīja arī Kocēnu "Rubenes" un "Lielvārde"/"FatPipe" vienības. "Rubene" šajā spēlē uzvaru papildlaikā svinēja ar 3:2.

"Rubene" savus pirmos vārtus guva vien trešā perioda otrajā minūtē, kad izcēlās Gatis Akūlovs. Izlīdzinājumu 34 sekundes līdz pamatlaika beigām panāca Matīss Celms, kurš papildlaika pirmajā minūtē arī izrāva uzvaru.

Divkārtējie Latvijas čempioni "Rubenes" florbolisti regulārajā čempionātā bija sestie, bet "play-off" pirmajā kārtā ar 2-1 izslēdza "Valmieru". Trīs čempiontitulus izcīnījušie lielvārdieši pamatturnīrā bija septītie, bet izslēgšanas turnīrā ar 2-0 apturēja ar otro numuru izsēto "Apelsīns"/"Oxdog Ulbroka".

Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē pagarinājumā ar 7:6 uzvarēja Lielvārdes komanda, bet otrajā cīņā ar 10:5 pārāki bija Kocēnu florbolisti.

Svētdien finālā tiksies Talsu un Kocēnu vienības, bet par bronzu cīnīsies "Lielvārde"/"FatPipe" un "Lekrings".

Pusfinālus tiešraidē translēs kanāls "Sportacentrs.com TV", bet godalgu sadale būs vērojama Latvijas Televīzijas 7.kanālā.

Vīriešu turnīrā šosezon spēlēja 12 komandas, bet sieviešu turnīrā - astoņas vienības. Sieviešu konkurencē savu 13.čempiontitulu izcīnīja Kocēnu "Rubene".