Triatlonists Suharževskis uzreiz aiz labāko trijnieka Eiropas junioru kausa posmā Rīgā

Latvijas triatlonists Savelijs Suharževskis svētdien izcīnīja ceturto vietu Rīgas centrā notikušajā Eiropas kausa izcīņas posmā junioriem.

Par uzvarētāju vīru sacensībās kļuva igaunis Henrijs Rapo, kurš finišu sasniedza pēc 56 minūtēm un 27 sekundēm, kamēr Suharževskis no pirmās vietas atpalika par 36,12 sekundēm. Savukārt no goda pjedestāla Latvijas pārstāvi šķīra vairāk nekā 20 sekundes.

Otro vietu tikmēr ieguva Saša Katerina no Šveices, bet trešais bija vācietis Vilhelms Hiršs.

Vēl no Latvijas triatlonistiem 12.vietā ierindojās Artjoms Gajevskis, Artūrs Zabothens bija 27.pozīcijā, bet Mārcis Pīnups ieņēma 36.vietu.

Tikmēr meiteņu konkurencē Danielai Leitānei desmitā vieta, bet Aļika Škarstāne bija 24.pozīcijā, kamēr par čempioni kļuva Pija Tošinga no Austrijas.

Tāpat šo sacensību ietvaros pirmo reizi notika Baltijas čempionāts, kur vīriem uzvaru izcīnīja Mikita Kacjanejs no Baltkrievijas, kamēr dāmām pie panākuma tika Ukrainas sportiste Viva Sosnova.

Šis bija jau piektais gads pēc kārtas, kad Rīgā pie "Swedbank" ēkas "Saules akmens" tika organizētas starptautiskās sacensības "Rīgas triatlons".