Svarcēlāja Koha izcīna sudraba medaļu Eiropas junioru čempionātā

Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha svētdien Kiprā izcīnīja sudraba medaļu Eiropas junioru čempionātā, liecina rīkotāju informācija. Koha startēja svara kategorijā līdz 53 kilogramiem.

Divu disciplīnu summā Koha pacēla 176 kilogramus, bet par kontinenta junioru čempioni kļuva Krievijas svarcēlāja Irina Baimuļkina ar 181 kilogramu.

Raušanā Koha bija otrā labākā, paceļot 80 kilogramus smagu stieni, savukārt Baimuļkina izvirzījās vadībā ar 83 kilogramiem. Grūšanā Koha pievarēja 96 kilogramus, kas disciplīnā arī bija otrais labākais rezultāts aiz Baimuļkinas iespētajiem 98 kilogramiem. Startēja piecas dalībnieces.

Koha sacensībās pacēla svaru visos sešos mēģinājumos. Raušanā viņa vispirms pacēla 75 un 78 kilogramus, turpretim grūšanā pirmie rezultatīvie mēģinājumi bija ar 90 un 94 kilogramu smagu stieni.

Pirms gada Eiropas junioru čempionātā Koha ieguva bronzu svara kategorijā līdz 48 kilogramiem, kurā šovasar izcīnīja bronzas godalgu jaunatnes olimpiskajās spēlēs. Pirms divām nedēļām Koha svara kategorijā līdz 53 kilogramiem debitēja pasaules čempionātā pieaugušajiem, kur 16 gadus vecā ventspilniece ierindojās 23.vietā.

Eiropas junioru un U-23 čempionāts Limasolā turpināsies līdz 29.novembrim. Latvijai junioru konkurencē ir pieteikti Ritvars Suharevs un Rihards Nejs svara kategorijā līdz 69 kilogramiem, kā arī Vadims Koževņikovs un Rihards Andris Žerdiņš svarā līdz 94 kilogramiem. U-23 ieskaitē gatavojas startēt pieredzējušais Artūrs Plēsnieks (105 kg) un Vadims Sļesarevs (77 kg).

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Citi
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti