Smaiļotājs Rumjancevs ieņem 9.vietu pasaules čempionātā

Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien Vācijā ieņēma 9.vietu pasaules čempionātā 200 metru distancē, informēja rīkotāji. Rumjancevs iepriekš nodrošināja dalību galvenajā A finālā, kur nevienu konkurentu neapsteidza.

Rumjancevs finišu sasniedza pēc 35,733 sekundēm, kas viņu no tuvākā konkurenta šķīra par nepilnām 0,2 sekundēm.

Par pasaules čempionu kļuva zviedrs Peters Ēstrēms ar rezultātu 34,644 sekundes. Sudraba un bronzas godalgas sadalīja kanādietis Marks de Jonge (34,674) un Sauls Kravioto Rivero no Spānijas (34,896).

B finālā 200 metros ceturtais finišēja kanoists Miķelis Ežmalis, kas viņam nodrošināja 13.vietu kopvērtējumā. Kanoe divinieks Rahmats Stromanis/Arvis Iļjins B finālā palika 9.vietā un ierindojās 18. pozīcijā kopvērtējumā.

Garajā distancē smaiļošanā 5000 metros Digna Tuča ieguva 20.vietu, turpretim Marks Ozoliņkevičs ierindojās 26.vietā. Pasaules čempionāts Duisburgā beigsies vēlāk svētdien.

Jau vēstīts, ka sestdien 8.vietu 1000 metru distancē ieguva kanoe divnieks Aivis Tints/Gatis Pranks.