Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Kā Latvijas basketbolu ietekmē krīze

Kā Latvijas sportisti pavada laiku mājās

Saimniecības darbi, mācības un treniņi - Latvijas sportisti atrod nodarbes arī ierobežojumu laikā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Izjūkot ierastajam sacensību un gatavošanās ritmam, Latvijas sportisti atrod dažādas nodarbes, lai pandēmijas apstākļos pielāgotos noteiktajiem ierobežojumiem. Vairāki sportisti Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka laiku izmanto lietderīgi mājokļa uzlabošanai, kā arī cenšas paveikt iekavēto mācībās un neaizmirst par treniņiem.

Maskavas apgabala "Himki" sastāvā sezonu aizvadījušais basketbolists Dairis Bertāns piestrādā lauka darbus un bauda svaigu gaisu, bet atzīst, ka atgriešanās mājās nebija vienkārša, jo ģimene Krievijā bija bez personiskās automašīnas un vienīgā iespēja tikt mājās bija nolīgt privātu lidmašīnu.

Tikmēr Badalonas "Joventut" basketbolists Artūrs Žagars ir karantīnā Spānijā bez iespējām doties ārpus mājas, kur notiek gan treniņu darbs, gan jaunajam sportistam paliek laiks datorspēlēm un citām brīvā laika izklaidēm telpās. 

Savukārt Laurim Strautmanim jāiztiek bez šaušanas treniņiem un arī savam sportiskajam hobijam - hokejam - pievērsties nav iespējams. Tādēļ viņš savu enerģiju velta piemājas vides sakārtošanai.

Pašizolācijā mājās ir Maskavas "Spartak" sezonu aizvadījušais hokejists Kaspars Daugaviņš, kurš arī pievērsies mājas darbiem, nokrāsojis terasi, attīrījis no sūnām bruģi, kā arī atradis padarāmas lietas iekštelpās. 

Peldētāja Ieva Maļuka arvien ir pašizolācijā pēc atgriešanās mājās no Portugāles. Brīvais laiks jaunajai sportistei pavēris iespēju tikt galā ar iekavētajām mācībām un iedziļināties priekšmetos, kas tik viegli nepadodas.

Covid-19 pandēmijas dēļ sporta norises pasaulē ir apstājušās, kā arī dažādi ierobežojumi liedz iespēju sportistiem pilnvērtīgi trenēties, liekot cerēt, ka situācija pēc iespējas drīzāk uzlabosies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti