Orientēšanās sportiste Dambe garajā distancē izcīna 18. vietu; Jubelis – 22. vietu

Latvijas orientēšanās sportiste Inga Dambe sestdien Turaidā izcīnīja 18. Pasaules čempionāta garajā distancē, vēsta organizatori. Tikmēr labākais no latviešiem vīru konkurencē bija Andris Jubelis, ieņemot 22. vietu.

Sacnesības dāmām uzvarēja zviedriete Tūve Aleksandešone, kas 9,9 kilometrus garo distanci veica vienā stundā, 14 minūtēs un četrās sekundēs. Otrā palika dāniete Maja Alma, bet trešā bija šveiciete Sabīne Hauzvirta.

Tikmēr Dambe līderei zaudēja 19 minūtes un septiņas sekundes.

24. vietu sacensībās ieņēma Laura Vīķe, bet 33. palika Sandra Grosberga.

Vīriem 16,1 kilometru visātrāk veica norvēģis Ūlavs Lundaness, otrajā vietā atstājot Ruslanu Gļibovu, bet trešajā – Fabianu Hertneru no Šveices. Uzvarētājs finišu sasniedza pēc stundas, 37 minūtēm un 43 sekundēm.

Ātrākais Latvijas pārstāvis Jubelis no līdera atpalika 14 minūtes un 48 sekundes.

Tikmēr 30. vietu ieguva Artūrs Pauliņš, bet Edgars Bertuks palika 42. pozīcijā.