Modernās pieccīņas federācijā apmierināti ar Rio rezervista Nakoņečnija izaugsmi

Par Latvijas pilsoni kļuvušā Ruslana Nakoņečnija rezultāti sezonas gaitā ir uzlabojušies, un viņš uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm dosies rezervista statusā, saglabājot cerības startēt, Latvijas Radio pastāstīja Latvijas Modernās pieccīņas federācijas prezidents Jānis Liepiņš. Viņš atzina, ka federācijā ar Nakoņečnija progresu ir apmierināti.

Starptautiskā Modernās pieccīņas federācija (UIPM) nopirka Nakoņečnijam biļeti uz Rio, un sportistam jau ir rezervēta vieta viesnīcā. Vai Nakoņečnijam izdosies arī stāties uz starta olimpiskajās sacensībās, vēl nav zināms, jo tas būs iespējams tikai gadījumā, ja kāds dalībnieks no cīņas par olimpiskajām medaļām atteiksies.

Liepiņš atzina, ka varbūt Nakoņečnijam būs arī noderīgi vispirms aizbraukt uz Rio nevis kā dalībniekam, un Brazīlijā sajust olimpisko gaisotni. "Gaidām mirkli, varbūt būs iespēja," par cerībām uz Nakoņečnija startu atgādināja Liepiņš.

Nakoņečnijam sezona izvērtās gara un smaga, jo četros mēnešos sportists startēja 13 sacensībās, kas ir ļoti daudz, teica Liepiņš. Pēc viņa teiktā, ar progresu sezonas gaitā ir apmierināts gan pats sportists, gan federācija. Nakoņečnija rezultāti sezonas gaitā ir uzlabojušies, un viņš kļuvis stabilāks paukošanā, kas iepriekš Ukrainu pārstāvējušajam pieccīņniekam nav tā spēcīgākā disciplīna. 

Sacensības modernajā pieccīņā Rio paredzētas tuvāk spēļu noslēgumam no 18. līdz 20.augustam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti