Latvijas ratiņbasketbolisti gatavojas Eiropas kausa izcīņai

Latvijas ratiņbasketbola komanda "Rīga" no 6. līdz 9. martam Austrijā startēs Starptautiskās Ratiņbasketbola federācijas (IWBF) organizētajā Eiropas kausa izcīņā, bet spēku pārbaudei šonedēļ aizvadīs turnīru Lietuvā, informēja Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācijā.

Ratiņbasketbola komandaS "Rīga” spēlētāji 27. un 28. februārī aizvadīs spēles Lietuvas čempionāta pirmajā posmā Anīkšču pilsētā, sacenšoties ne tikai ar mājiniekiem, bet arī ar Baltkrievijas un Krievijas pārstāvjiem. Turnīra spēlēs Lietuvas LSU-RSK, Baltkrievijas RSCD un Krievijas "Ņevskij Aļjans" ratiņbasketbolisti.

Lietuvas čempionāta posmā komandas aizvadīs apļa turnīru. Šis būs pirmais no diviem Lietuvas čempionāta posmiem.

Latvijas Ratiņbasketbola federācijas izpilddirektors Aigars Miklāvs pastāstīja, ka komanda no 22. līdz 24. februārim Ozolniekos aizvadīja treniņnometni, uz kuru uzaicināja arī trīs potenciālus jaunpienācējus. "Viņus atradām, pateicoties atvērto durvju dienu laikā izplatītajai informācijai," paskaidroja Miklāvs. "Puiši nav absolūti iesācēji, tādēļ esam nolēmuši spēles Lietuvā izmantot arī kā spēku pārbaudi pirms atbildīgām sacensībām," viņš piebilda.

Latvijā notiek ne tikai valsts meistarsacīkstes ratiņbasketbolā, bet arī tiek veidotas izlases startam gan oficiālajos starptautiskajos čempionātos, gan dažādos draudzības turnīros citās valstīs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti