Latvijas handbolisti pieveic turkus Adrijas kausa izcīņas spēlē

Latvijas valstsvienības handbolisti piektdien Itālijā ar 28:23 pieveica Turciju un tika pie pirmās uzvaras Adrijas kausa izcīņā, informēja Latvijas Handbola federācija. Divās spēlēs turnīrā Latvijas izlase guva pirmo panākumu.

Pa pieciem vārtiem uzvarētājiem guva Guntis Piļipuks un Emīls Kurzemnieks, bet pa četrām reizēm precīzi meta Artūrs Lazdiņš un komandas kapteinis Ingars Dude.

Pirmo puslaiku Latvijas izlase noslēdza ar minimālu pārsvaru (12:11), taču pēc pārtraukuma nostiprinājās vadībā un galotnē droši nosargāja uzvaru. Iepriekšējo spēli pret turkiem Latvijas handbolisti aizvadīja 2012.gadā pasaules čempionāta kvalifikācijā, viesos cīnoties neizšķirti.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē Kjeti pilsētā Latvija piekāpās Ukrainas izlasei, bet turnīra noslēgumā sestdien vēl spēlēs pret mājinieci Itāliju. Uz pārbaudes turnīru Latvijas izlase devās bez komandas līderiem Daiņa Krištopāna un Aivja Jurdža.

Latvijas izlase gatavojas 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, kur tiksies ar Slovēnijas, Nīderlandes un Igaunijas handbolistiem.