Jātniece Penele kļūst par Latvijas čempioni iejādē

Airisa Penele ar zirgu Licenciado nedēļas nogalē Kleistos uzvarēja Latvijas čempionātā iejādē, atkārtojot pērn gūto panākumu, liecina Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) informācija. Uzvarētāja labākos rezultātus sasniedza abās sacensību dienās sestdien un svētdien.

Valsts čempiona titulu izcīnīja pēc kopvērtējuma rezultātiem "Lielajā balvā" un "Grand Prix" brīvas izvēles programmā mūzikas pavadījumā. Penele divu dienu summā sasniedza rezultātu 137,308%, kas sāncensēm nebija pa spēkam. Otrajā vietā ierindojās Terēze Rozenberga ar Kivi (134,344%), bet trešā bija Agnese Kukaine ar Londy Light (63,969%).

Penele pēc uzvaras atzina, ka vienmēr vēlas labāku sniegumu un jau laicīgi domā, ko uzlabot līdz nākamajām sacensībām. "Zirgam šī ir pirmā sacensību sezona "Grand Prix" līmenī, tāpēc esmu gandarīta par to, kā darbs līdz šim veicies," Peneli citēja LJF. "Šosezon vairs nozīmīgi starti nav paredzēti, jo zirga sagatavotību nedrīkst forsēt, vispirms tas jāpadara spēcīgāks, un tad varam turpināt iejādes elementu pilnveidošanu un palielināt slodzi, startējot sacensībās.”

LJF Iejādes sekcijas vadītāja un sacensību galvenā tiesnese Anita Mangale pastāstīja, ka Latvijas čempionāts bija lielākais pašmāju pasākums pēc Baltijas līgas sacensībām, turklāt cīņas izvērtās spraigas, vietu sadalījumu izšķirot pat procenta simtdaļām.

Iejādē Latvijas jātniekiem šosezon vēl atlikušās nozīmīgās sacīkstes būs Rīgas atklātais čempionāts un Baltijas līgas posms Lietuvā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti