Handbola čempionvienība «Tenax» pārliecinoši uzvar Ludzas «Latgolu»

Latvijas handbola čempionvienība Dobeles “Tenax” svētdien tikās ar Ludzas “Latgolu”, kas turnīra tabulā ieņem trešo vietu. “Tenax” svinēja uzvaru ar 46:30.

Lai gan nenoliedzami favorīti šajā spēlē bija dobelnieki, spēles pirmajā pusē dominēja ludzēnieši – lielākais viņu pārsvars bija četri vārti. Tikai pirmā puslaika pēdējās desmit minūtēs “Tenax” viesus panāca un pārņēma vadības grožus. Pārtraukumā ejot, rezultāts jau bija 22:18 dobelnieku labā.

Otrajā puslaikā aizvien labāk sāka izpausties “Tenax” labākā fiziskā sagatavotība – “Latgols” spēlētāji vairs nespēja turēt mājinieku tempu, kas, protams, sāka izpausties arī rezultātā. Diezgan ātri mājinieki ieguva desmit vārtu pārsvaru. Viss turpinājās tādās pat sliedēs, bet mača galotnē, kad viss jau bija skaidrs, sākās spēle uz publiku, kas gan treneriem īpaši nepatika. Spēles likteni tas neietekmēja, un “Tenax” svinēja pārliecinošu uzvaru ar 46:30.

Mājinieku labā desmit vārtus guva Nils Kreicbergs, bet viesiem deviņus – Jānis Pavlovičs.

“Pirmais puslaiks jau bija diezgan līdzīgs. Mēs aizsardzību nevarējām sakārtot, un tikai pašās beigās tikām priekšā. Otrajā puslaikā jau izskatījās, ka viņi bija piegurušāki un mēs tā kā vairāk pamodāmies, tāpēc arī tā starpība tāda bija beigās,” spēles gaitu komentēja “Tenax” handbolists Oskars Arājs.

Pēc uzvaras “Tenax” tuvākos sekotājus “Celtnieks/Rīga” handbolistus, kas gan aizvadījuši divas spēles mazāk, apsteidz jau par deviņiem punktiem.