Sporta studija

Artūrs Plēsnieks : Rio jāceļ vismaz 430kg, lai uzvarētu

Sporta studija

Oļegs Znaroks : Mans sapnis - lai manas meitas ir laimīgas

Anastasija Grigorjeva : Mans nākamais mērķis ir Pasaules čempionāts

Cīkstone Grigorjeva pasaules čempionātā centīsies sasniegt maksimumu

Trīskārtējās Eiropas čempiones Anastasijas Grigorjevas svara kategorijā līdz 63 kg ambīcijas cīņas sportā nav rimušas un pērn par Latvijas labāko sportisti atzītajai daugavpilietei sezonas galvenais starts būs septembrī Taškentā pasaules meistarsacīkstēs. Grigorjeva Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka veselības problēmas ir atstātas aiz muguras, un cīkstone ir apņēmusies pasaules čempionātā sasniegt iespēju maksimumu.

Latvijā Grigorjevai trūkst meiteņu, ar kurām pacīnīties pieredzes gūšanai. Viņa ir gatavojusies kopā ar Lauru Skujiņu, taču ar vienu pretinieci nepietiek, tādēļ jābrauc uz treniņiem ārzemēs, lai varētu krāt pieredzi cīņās pret meitenēm. Mājās Grigorjevas sparinga partneri ir vīrieši, kuri, pēc viņas teiktā, ir kā brāļi.

"Mans nākamais mērķis ir pasaules čempionāts - neteikšu, ka braucu pēc zelta. Es gatavošos. Es un mans treneris izdarīsim visu, lai turp dotos labākajā formā, un gribu parādīt visu, uz ko esmu spējīga," teica sportiste, kura sevi uzskata par Daugavpils patrioti.

Grigorjeva nesteidz teikt, ka 2016.gadā Riodežaneiro būs viņas pēdējās olimpiskās spēles, taču atzīst, ka pēc tam gribētos gan ģimeni un bērniņu, gan labu vīru. Par Londonā pirms diviem gadiem gūto olimpisko pieredzi Grigorjevai nepatīk runāt, jo pēc neveiksmīgā starta palicis rūgtums par neizmantotām iespējām.

Pirms pērnā Eiropas čempionāta Grigorjeva sāpju dēļ nevarēja ne gulēt, ne trenēties, un sportiste ir pateicīga Latvijas Olimpiskajai vienībai (LOV), Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) un sporta veida federācijai, kas palīdzēja noorganizēt operāciju. Pašlaik Grigorjeva jūtas labi. Lai gan brīžiem mugura par sevi atgādina, Grigorjeva saka, ka katram sportistam ir savas vainas, par ko negribas daudz runāt. 

Anastasija Grigorjeva atzīst, ka šogad Eiropas čempionātā bijis vieglāk, bet rezultāts sasniegts, pateicoties komandas darbam un trenerim  Sergejam Kursītim, kurš Anastasijai ir balsts un padomdevējs visās situācijās.

Anastasija Grigorjeva

   

   

   

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Sports
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti