Sporta ziņas

LFF sadarbībā ar UEFA nāk klajā ar pētījuma rezultātiem par futbola ietekmi uz sabiedrību

Sporta ziņas

Jelgavā aizvadīts Latvijas čempionāta posms mototriālā

Latvijas bobslejisti jau gatavojas jaunajai sezonai

Bobslejisti Siguldā iemēģina mazo ledu, pēc mēneša jau notiks braucieni trasē

Latvijas bobslejisti Siguldā jau gatavojas jaunajai sezonai. Treniņi pagaidām vēl risinās mākslīgā ledus starta estakādē, bet pēc mēneša jau varētu notikt pirmie braucieni trasē. 

Vasarā bobslejisti vairākās nometnēs Usmā un Ventspilī strādāja fiziskās formas uzlabošanai, un pirmie braucieni estakādē ļauj novērtēt paveikto. Pilots Oskars Ķibermanis intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka ir patīkami atgriezties uz ledus, bet līdz pirmajam īstajam ledum vēl ir tālu. Pasaules kausa sezona ar pirmo posmu Siguldā sāksies decembrī, tādēļ nav vajadzības pārsteigties ar labākās formas sasniegšanu, paskaidroja pilots.

Savukārt Siguldas trases direktors Dainis Dukurs informēja, ka ledus liešana sāksies no 4. līdz 6.oktobrim. Iespējams, 7. vai 8. oktobrī trase jau būs braucama, ja netraucēs nelabvēlīgi laikapstākļi. Pirmie uz ledus tiks kamaniņbraucēji un skeletonisti, bet bobslejistiem vēl dažas dienas būs jāpaciešas, līdz tiks uzaudzēts biezāks ledus. 

Latvijas jaunākais bobsleja pilots Ralfs Bērziņš iepriekšējā sezonā startēja otrajā līmenī - Eiropas kausa izcīņā. Šogad viņš varētu debitēt arī Pasaules kausa sacensībās, un pilots ir cerīgi noskaņots par savām izredzēm. 

Pērnajā sezonā Latvijai bija problēmas nokomplektēt trīs pilnas bobsleja ekipāžas, tādēļ ir piesaistīti vairāki potenciālie stūmēji, un daži no viņiem sacensībās varētu debitēt jau pavisam drīz.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti