Sprinta distancē uzvar Bē, Latvijas biatlonistiem pieticīgi rezultāti

Somijā, Kontiolahti, turpinās pirmais Pasaules kausa posms biatlonā. Sestdien sprinta sacensībās 10 kilometru distancē Latvijas biatlonisti parādīja ļoti pieticīgus rezultātus.

Par uzvarētāju kļuva norvēģis Juhaness Tingnēss Bē, kurš šautuvēs pieļāva vienu kļūdu, bet finišēja 23 minūtēs un 9 sekundēs. Sturla Holms Legreids finišēja kā otrais, atpaliekot no Bē 10,5 sekundes, bet trijnieku noslēdza Romans Rīzs.

Edgars Mise trasē devās ar 76. numuru. Pirmajā ugunslīnijā viņš pieļāva vienu kļūdu, nopelnot soda apli. Otrajā ugunslīnijā sliktāk – divas kļūdas. No Bē viņu šķīra 5 minūtes 2,2 sekundes, kas tabulā viņu ierindoja vien 97. pozīcijā.

Aleksandrs Patrijuks trasē devās ar 97. numuru. Pirmajā šautuvē viņam neizdevās aizvērt divus mērķus, bet otrajā ugunslīnijā viena kļūda. No sacensību uzvarētāja viņu šķīra trīs minūtes un 47,3 sekundes, kas ļāva ierindoties vien 92. vietā.

Iepriekš individuālajā distancē Mise un Patrijuks ieņēma attiecīgi 57. un 90. vietu.

Vēlāk, plkst. 14.45, sprints sievietēm, kur Latviju pārstāvēs Baiba Bendika, kā arī māsas Sanita un Sandra Buliņas.