Pasaules kauss biatlonā. Sprints vīriešiem.

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints vīriešiem

Pasaules kauss biatlonā. Stafete sievietēm

Stafetē Hohfilcenē uzvar Norvēģijas biatlonistes

Pasaules kausa posmā biatlonā Austrijā, Hohfilcenē dāmu stafetē 4x6 km sestdien otro reizi šajā sezonā uzvaru izcīnīja Norvēģijas izlase, liecina organizatoru informācija. Jau plkst. 15.45 LTV7 un REPLAY.lv pieslēgsies Hohfilcenei atkal, lai pārraidītu  sacensības iedzīšanas distancē vīriešiem.

Norvēģijas izlase ar Karolinu Knotenu, Ingrīdu Lanmarku Tandrevoldu, Tirilu Ekhofu un Marti Roiselandi sastāvā izcīnīja uzvaru sacensībās, finišējot stundā, desmit minūtēs un 4,7 sekundēs.

Otrajā vietā aiz Norvēģijas palika Krievijas dāmu izlase, bet trešajā vietā ierindojās Šveices biatlonistes. Dāmu stafetē startēja 21 komanda.

Pēc diviem aizvadītiem posmiem stafetē sievietēm līderpozīcijās ar 120 punktiem ir Norvēģija, kam ar 102 punktiem seko Šveice, bet trešajā vietā ar 94 punktiem ierindojas Krievija.

Posma turpinājumā svētdien stafete būs vīriešiem, bet iedzīšanas distance - sievietēm. Tiešraides LTV7 un REPLAY.lv.