Sieviešu stafetē pārsteidzoši uzvar Zviedrijas biatlonistes

Somijas pilsētā Kontiolahti norit Pasaules kausa biatlonā otrais posms. Sestdien dāmu stafetē pārsteidzoši uzvarēja Zviedrijas komanda.

Šīs sacensības diemžēl noritēja bez Latvijas sportistu dalības. Par uzvarētājām kļuva Zviedrijas komanda ar Johannu Skotheimu, Monu Borsoni, māsām Elvīru un Hannu Ēbergām. Dāmas finišēja stundā 12 minūtēs un 44,5 sekundēs.

Līderes dodas finiša taisnē

9,6 sekundes vēlāk finišēja Francijas komanda, kas ierindojās otrajā vietā, bet trijnieku noslēdza Vācijas biatlonistes. Lielāko pārsteigumu sagādāja Norvēģijas biatlonistes, kuras iepriekš bija nepārspējamas līderes tieši dāmu stafetē. Šoreiz norvēģietēm nācās samierināties ar astoto vietu.

Jau svētdien biatlons turpināsies ar 7,4x4 stafeti kungiem, kur piedalīsies arī Latvija, kā arī 10 km iedzīšanu dāmām. Tiešraides LTV7 un REPLAY.lv attiecīgi plkst. 13.35 un plkst. 16.05.

Noslēdzoties otrajam Pasaules kausa posmam Kontiolahti, nākamie divi posmi plānoti Hohfilcenē.