Rastorgujevs tiek pie Pasaules kausa sezonā pirmajiem ieskaites punktiem

Andrejs Rastorgujevs piektdien Austrijā izcīnīja 26. vietu 10 kilometru sprintā un nopelnīja Pasaules kausa sezonā pirmos ieskaites punktus, liecina organizatoru informācija. Otrajā simtā finišēja vēl divi Latvijas biatlonisti Toms Praulītis un Rolands Pužulis.

Uzvarētājam norvēģim Larsam Bergeram divi soda apļi neliedza par 13,6 sekundēm apsteigt otrajā vietā finišējušo Pasaules kausa kopvērtējuma līderi francūzi Martēnu Furkadu, kurš šaušanā bija nekļūdīgs. Trešo vietu ieguva pieredzējušais Ole Einars Bjerndālens, kurš savam tautietim Bergeram zaudēja 15,3 sekundes.

Rastorgujevs pēc divām šautuvēm veica pa vienam soda aplim, bet finišā viņš no Bergera atpalika vienu minūti un 24,8 sekundes. Praulītis un Pužulis ieguva attiecīgi 101. un 104. vietu 105 biatlonistu konkurencē. Pasaules kausa kopvērtējumā Rastorgujevs ar 15 punktiem ir 49.vietā.

Posma turpinājumā sestdien Hohfilcenē būs stafetes vīriešiem un sievietēm, savukārt svētdien noteiks uzvarētājus individuālajās iedzīšanas distancēs,kur Latviju pārstāvēs tikai Rastorgujevs.

Jau vēstīts, ka Žanna Juškāne piektdien ieņēma 85. vietu 7,5 kilometru sprintā sievietēm.