Biatlonists Rastorgujevs izcīna zeltu Eiropas čempionātā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 3 mēnešiem.

Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Čehijā uzvarēja atklātajā Eiropas čempionātā 20 kilometru individuālajā distancē, informēja organizatori. Lielākā daļa spēcīgāko biatlonistu Eiropas čempionātā gan nepiedalās.

Rastorgujevs četrās ugunslīnijās pieļāva trīs kļūdas un finišu sasniedza 52 minūtēs un 17,6 sekundēs. Latvijas olimpietim 0,3 sekundes zaudēja vācietis Benedikts Dolls, kurš ar trim soda minūtēm ieguva sudraba medaļu. Par bronzas laureātu kļuva Krievijas biatlonists Maksims Cvetkovs, no Rastorgujeva atpaliekot minūti un 14,8 sekundes.

Sieviešu sacensībās 30.vietu 15 kilometru individuālajā distancē ieguva vēl viena Latvijas olimpiete Žanna Juškāne, kura nesašāva septiņus mērķus.

Rolands Pužulis un Toms Praulītis uz augstām vietām individuālajā distancē nepretendēja. Pužulis ieguva 49.vietu, turpretim Praulītis ierindojās 65.vietā 87 dalībnieku konkurencē.

Sacensības Nove Mesto turpināsies līdz pirmdienai.