Pasaules kauss biatlonā. Sprints vīriešiem.

Biatlons

Andrejs Rastorgujeva šaušana 1.šautuvē

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints sievietēm

Mājiniece Itālijas biatloniste Vīrere uzvar iedzīšanas distancē Antholcā

Uzvaru biatlona Pasaules kausa posmā Antholcā, Itālijā, sestdien 10 kilometru iedzīšanas distancē izcīnīja mājiniece Doroteja Vīrere, bet viņas tautiete Liza Vitozi finišēja trešā.

Vīrere slēpoja divus soda apļus, tomēr finišēja pirmā pēc 29 minūtēm un 20,1 sekundes. Sešas sekundes lēnākā vāciete Laura Dālmejere mērķa līniju šķērsoja otrā, savukārt Vitoci no uzvarētājas šķīra 16,2 sekundes. Dālmeijere nesašāva vienu mērķi, turpretim Vitoci bija jāmēro divi soda apļi.

Līderes lomā sacīkstes sāka čehiete Marketa Davidova, kura finišēja 14. pozīcijā. Latvijas spēcīgākā biatloniste Baiba Bendika ceturtdien sprintā ieņēma 63.vietu, ar ko nepietika, lai startētu arī iedzīšanā.

Vēlāk sestdien 12,5 kilometru iedzīšanas distancē sacentīsies vīrieši, un dalībnieku vidū būs arī Andrejs Rastorgujevs.

Sezonas sestā posma noslēgumā svētdien vēl būs sacensības distancēs ar masu startu. Antholcā notiek pēdējās Pasaules kausa posma sacīkstes pirms seriāla pārcelšanās uz diviem posmiem Ziemeļamerikā.