Latvijas biatlonisti Pasaules kausa posmā sprintā netiek 90 ātrāko vidū

Latvijas biatlonisti ceturtdien Pasaules kausa trešajā posmā 10 kilometru sprinta distancē Čehijā neiekļuva 90 ātrāko dalībnieku vidū un nekvalificējās startam iedzīšanā. Izlases līderis Andrejs Rastorgujevs uz Novemesto nedevās veselības sarežģījumu dēļ.

Labākais no trim latviešiem sprintā bija 93.vietu ieguvušais Aleksandrs Patrijuks. Daumants Lūsa ierindojās 98.vietā, bet Roberts Slotiņš palika 105..

Uzvarēja norvēģis Johaness Tinjess Bē, kurš finišēja pēc 23 minūtēm un 9,9 sekundēm. Otro vietu ieguva 21,0 sekundi lēnākais Krievijas biatlonists Aleksandrs Loginovs, savukārt uz pjedestāla zemākā pakāpiena tika zviedrs Martins Ponsiluoma, kurš no uzvarētāja atpalika 54,2 sekundes. Visi trīs laureāti šāva nekļūdīgi.

Patrijuks pieļāva trīs kļūdas šaušanā un no uzvarētāja atpalika vairāk nekā četras minūtes (+4:08,2), Lūsa netrāpīja divos mērķos un trasē pavadīja vēl gandrīz 20 sekundes vairāk (+4:25,9), bet Slotiņš pēc septiņu soda apļu veikšanas palika pēdējais, zaudējot Bē vairāk nekā piecarpus minūtes (+5:41,1).

Posma turpinājumā piektdien sprintā startēs sievietes, sestdien vīriešiem un sievietēm būs sacensības iedzīšanā, bet svētdien - distancēs ar masu startu.