Latvijas biatlonistes stafetē finišu nesasniedz un ierindojas 17. vietā

Itālijā, Antholcā, Pasaules kausa posmā biatlonā sieviešu 4x6 km stafetē uzvarēja Francijas biatlonistes, bet Latvijas kvartets finišu nesasniedza, klasificējoties 17. vietā.

Francijas biatlonistes finišēja pēc vienas stundas 7 minūtēm un 21,3 sekundēm. Otrajā vietā Zviedrijas komanda, kas atpalika no uzvarētājām 45,2 sekundes, bet trijnieku noslēdza Vācijas biatlonistes.

Līderes finiša taisnē

Pirmā no Latvijas komandas distancē devās Sanita Buliņa. Pirmajā šautuvē viņa ieradās kā 12., šautuvē nācās izmantot divas rezerves patronas, un trasē viņa atgriezās kā priekšpēdējā, proti, 18. vietā. Otrajā šautuvē Sanita izmantoja vienu rezerves patronu, un trasē viņa atgriezās 15. vietā.

Baiba Bendika stafeti pārņēma, esot 15. pozīcijā, pirmajā šautuvē viņa ieradās, jau pakāpusies par vienu pozīciju. Pirmajā ugunslīnijā Baibai bija jāizmanto viena rezerves patrona, un trasē viņa atgriezās 15. pozīcijā. Otrajā šautuvē Baiba ieradās, esot 12. pozīcijā, taču katastrofāla šaušana un nopelnītie divi soda apļi lika zaudēt piecas pozīcijas.

Annija Keita Sabule stafeti pārņēma, esot 16. vietā. Šautuvē viņa ieradās, zaudējusi vienu pozīciju, un tur viņai bija jāizmanto viena rezerves patrona, un trasē viņa atgriezās 17. pozīcijā. Taču arī otrajā šautuvē trīs kļūdas, un līdz ar to arī Latvija tika apsteigta par apli, ierindojoties 17. vietā. Sandra Buliņa pat netika uz starta.

No 19 startā izgājušajām komandām finišu sasniedza tikai 11 komandas.

Svētdien turpinājumā arī stafete vīriešiem, un arī šajā disciplīnā šoreiz būs pārstāvēta Latvija.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti