Latvijas biatlonistēm pieticīga šaušana liedz izredzes Pasaules kausa posma distancē

Nevienai no trim startējušajām Latvijas biatlonistēm ceturtdien Rūpoldingā, Vācijā, neizdevās tikt tālu no rezultātu tabulas beigu gala Pasaules kausa posmā 15 kilometru individuālajā distancē, kur šaušanā nesekmējās ne māsām Buliņām, nedz Annijai Sabulei.

Sanita Buliņa nesašāva septiņus no 20 mērķiem un finišēja 88.vietā, Sandra Buliņa nopelnīja piecas soda minūtes un mērķa līniju šķērsoja 90. pozīcijā, savukārt Sabule ugunslīnijās atstāja sešus neskartus mērķus un ierindojās 93.vietā 96 dalībnieču konkurencē. Komandas līdere Baiba Bendika pēc saslimšanas nepiedalījās.

Uzvarēja itāliete Liza Vitoci, kura finišēja pēc 40 minūtēm un 5,9 sekundēm. Nekļūdīgi šāva arī otro vietu ieguvusī 39,0 sekundes lēnākā Francijas biatloniste Lū Žanmono, bet viņas tautiete Žilī Simona netrāpīja vienā mērķī un laureātru trijnieku noslēdza 45,2 sekundes aiz uzvarētājas.

Visas latvietes uzvarētājai zaudēja vairāk nekā 10 minūtes.

Sezonas piektā posma turpinājumā piektdien būs stafete kungiem, sestdien – dāmām, savukārt noslēgumā svētdien distancēs ar kopīgu startu sacentīsies gan vīrieši, gan sievietes.

Latvijas vīriešu izlases līderis Andrejs Rastorgujevs ar trešdien individuālajā distancē iegūtu 7. vietu nodrošināja iespēju sacensties arī distancē ar kopīgu startu, kur būs tikai 30 dalībnieku.