Biatlonists Ratsorgujevs netiek augstāk par 58.vietu Pasaules kausa posma sprintā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas veiksmīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Zviedrijā finišēja 58.vietā Pasaules kausa (PK) posmā 10 kilometru sprintā, informēja organizatori. Par augstākām pozīcijām Rastorgujevam liedza pacīnīties šaušanā nopelnīti četri soda apļi.

Edgars Piksons ierindojās 86.vietā, savukārt Toms Praulītis finišēja 97.vietā 102 dalībnieku konkurencē. Pasaules kausa sezonas pirmais posms svētdien Esterzundā beigsies ar iedzīšanas sacīkstēm, kam Latvijas izlasē kvalificējās tikai Rastorgujevs.

Uzvaru sprintā izcīnīja francūzis Martēns Furkads, kurš ceturtdien palika nepārspēts arī 20 kilometru individuālajā distancē. Furkads finišēja pēc 25 minūtēm un 56,0 sekundēm, gūstot uzvaru, neraugoties uz vienu noslēpoto soda apli. Zviedrs Fredriks Lindstrēms šāva nekļūdīgi, bet atpalika par 6,5 sekundēm un bija otrais, savukārt laureātu trijnieku noslēdza ASV biatlonists Tims Burks, kurš Furkadam zaudēja 31,3 sekundes.

Sieviešu konkurencē vienīgā Latvijas pārstāve Žanna Juškāne 7,5 kilometru sprintā piektdien ierindojās 76.vietā.