Biatloniste Bendika sasniedz 44.vietu sezonas pēdējā sprintā

Latvijas izlases biatloniste Baiba Bendika piektdien Holmenkollenā, Norvēģijā, ieguva 44.vietu 7,5 kilometru sprintā, ar ko sākās Pasaules kausa sezonas pēdējais posms. Bendika nenopelnīja ieskaites punktus, bet kvalificējās startam iedzīšanas distancē, liecina rīkotāju informācija.

Pirmo reizi karjerā uzvarēja somiete Mari Laukanena ar rezultātu 20 minūtes un 33,5 sekundes, bet otro un trešo vietu sadalīja Francijas biatlonistes Žistīne Brezā un Anaī Beskona, no uzvarētājas atpaliekot attiecīgi 7,9 sekundes un 23,1 sekundi. Visas trīs laureātes bija nekļūdīgas šaušanā.

Bendika vienīgo soda apli vējainos laikapstākļos aizvadītajās sacīkstēs slēpoja pēc otrās šautuves. Pēc pirmās šaušanas guļus Bendikai bija 17. rezultāts un arī pēc otrās ugunslīnijas viņa turējās 26. vietā, tomēr līdz finišam solis trasē kļuva lēnāks.

Uzvarētājai Bendika zaudēja divas minūtes un 16,4 sekundes. Finišu sasniedza 103 sportistes.

Vēlāk piektdien 10 kilometru sprintā vīriešiem Latviju pārstāvēs Andrejs Rastorgujevs, Ilmārs Bricis un Daumants Lūsa.

Posma turpinājumā sestdien vīrieši un sievietes startēs iedzīšanas distancē, bet sezonas noslēgumā svētdien sacīkstes būs distancē ar masu startu. Visu sacīkšu norisei varēs sekot LTV7 un lsm.lv