Biatloniste Bendika iedzīšanas sacensībās Francijā ierindojas ceturtajā desmitā

Francijā turpinās Pasaules kausa posms biatlonā. Sestdien aizraujošās sacensībās iedzīšanā dāmām, par uzvarētāju tika kronēta zviedriete Elvīra Ēberga, bet Baiba Bendika palika 37. pozīcijā.

Ēberga šāva bez kļūdām, un 10 km distanci viņa veica 29 minūtēs un 42,4 sekundēs. Otrā finišu sasniedza itālieti Lisa Vitoci. Viņa šautuvē pieļāva divas kļūdas un bija 20,4 sekundes lēnāka par Ēbergu. Tikmēr uz goda pjedestāta trešā pakāpiena stājās francūziete Žilija Simona, kurai šautuvēs bija trīs kļūdas.

Latviju šajās sacensībās pārstāv Baiba Bendika kura piektdien sprinta sacensībās izcīnīja 25. vietu. Pirmajā ugunslīnijā Latvijas biatloniste pieļāva vienu kļūdu, nopelnot vienu soda apli, un trasē viņa atgriezās, esot 28. pozīcijā.

Otrajā ugunslīnijā Baiba ieradās 29. pozīcijā, viņa ātri sašāva visus mērķus, un trasē jau atgriezās, esot 21. pozīcijā.

ledainā trase liedza Bendikai trasē parādīt izcilu rezultātu, un trešajā šautuvē viņa ieradās jau zaudējusi pozīcijas, un divas kļūdas ugunslīnijā liedza pakāpties augstāk. Trasē Baiba atgriezās 35. pozīcijā.

Baiba Bendika finiša taisnē

Pēdējā šautuvē atkal viena kļūda, un Baiba atgriezās trasē 37. vietā. Arī finišēja viņa šajā pozīcijā, no uzvarētājas atpaliekot 4 minūtes un 32,6 sekundes.

Pirmajā posmā Bendika sprintā ierindojās 28. pozīcijā, iedzīšanā – 31. vietā, bet individuālajā disciplīnā – 4. vietu. Savukārt Austrijā, otrajā posmā, Baiba sprintā bija 21., bet iedzīšanā neprecizitātes ugunslīnijās ļāva ierindoties vien 53. pozīcijā.