Biatloniste Bendika iedzīšanas sacensībās ierindojas 46. vietā. Spilgtākie brīži

Rūpoldingā turpinās Pasaules kausa piektais posms biatlonā, kur svētdien iedzīšanas sacensībās sievietēm Latvijas biatloniste Baiba Bendika ierindojās 46. vietā.

Par uzvarētāju kļuva Itālijas biatloniste Laura Vitoci, kura ugunslīnijā pieļāva vienu kļūdu, un finišu sasniedza 30 minūtēs un 30,7 sekundēs. Otro vietu izcīnīja Norvēģijas biatloniste Ingrīda Landmarka Tandrevolde, kura no uzvarētājas atpalika vien 0,7 sekundes. Juni Arnekleiva no Norvēģijas noslēdza līderu trijnieku.

Līderes finiša taisnē

Iedzīšanas sacensībās startēja arī Latvijas biatloniste Baiba Bendika, kura startēs ar 40. numuru, trasē dodoties minūti un 49 sekundes pēc sprintā uzvarējušās Tandrevoldes. Diemžēl jau pirmajā ugunslīnijā Baiba nopelnīja trīs soda apļus, zaudējot cerības uz augstu vietu. Trasē viņa atgriezās, esot 57. pozīcijā.

Otrajā šautuvē Bendika ieradās, esot 56. pozīcijā, un šoreiz viņa bija pilnīgi precīza, kas ļāva pakāpties vēl par pozīciju.

Trešajā šautuvē Baiba bija 54. pozīcijā. Šoreiz viena kļūda ugunslīnijā, un pēc soda apļa viņa trasē atgriezās, esot tajā pašā 55. pozīcijā. Noslēdzošajā šautuvē baiba bija precīza, kas ļāva pakāpties par vairākām pozīcijām. Finišu viņa sasniedza kā 46., no uzvarētājas atpaliekot trīs minūtes un 42,5 sekundes.

Bendika finišā

Bendika šosezon iedzīšanas sacensībās līdz šim bija startējusi vienu reizi – Oberhovā, pieļaujot septiņas kļūdas šautuvē, viņa ierindojās 51. vietā.

Iedzīšanā kopvērtējumā līdere ar 274 punktiem ir Francijas biatloniste Žilija Simona, kurai ar 266 punktiem seko Tandrevolde, bet trijnieku noslēdz Židtīne Brezā - Bušē ar 261 punktu. Sanita Buliņa sakrājusi 11 punktus un ir 58. pozīcijā.