Kas jāmaina Latvijas sportā? - Dženiferas Ģērmanes panākumi – jauns pārbaudījums Latvijas sporta sistēmai

Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēles BC "Prometey" - BK "Ventspils". Artūrs Ausējs

Pasaules čempionāta biatlonā iedzīšana sievietēm un vīriešiem

Par spīti kļūmēm šautuvēs, Bendika iedzīšanas sacensībās ierindojas 11. vietā. Spilgtākās epizodes

Čehijas pilsētā Nove Mesto turpinās pasaules čempionāts biatlonā. Svētdien iedzīšanas sacensībās dāmām Latvijas biatloniste Baiba Bendika izcīnīja 11. vietu, par spīti sešām pieļautajām kļūdām šautuvēs.

Par uzvarētāju tika kronēta Francijas biatloniste Žilija Simona, kura ugunslīnijās pieļāva tikai vienu kļūdu. Finišu viņa sasniedza 29 minūtēs 54,8 sekundēs. 46,3 sekundes no viņas atpalika itālieti Liza Vitoci. Žistīne Brezā Bušē palika trešā, no tautietes atpaliekot 49,3 sekundes.

Līders finiša taisnē

Bendikai šajās sacensībās 5. numurs, atbilstoši sprinta sacensībās iegūtajai vietai.

Bendika startā

Pirmajā ugunslīnijā viņa ieradās, saglabājot piekto pozīciju, taču te sākās neveiksmes - trīs kļūdas šautuvē lika atkāpties uz 21. pozīciju.

Bendikai neveiksmes šautuvē

Otrajā šautuvē Baiba ieradās, esot 18. pozīcijā. Šoreiz viņa pieļāva divas kļūdas, un trasē viņa atgriezās, zaudējusi astoņas pozīcijas.

Trešajā ugunslīnijā Baiba bija precīza sašāva visus mērķus, kas ļāva atgriezties trasē, esot 18. pozīcijā.

Pēdējā šautuvē Bendika ieradās, esot 14. pozīcijā. Šoreiz viena kļūda, un trasē viņa atgriezās, zaudējot divas pozīcijas. Baiba ļoti ātri slēpoja, un finišēja viņa 11. vietā. No uzvarētājas Baiba atpalika divas minūtes un 38,8 sekundes.

Baiba Bendika finiša taisnē

Jāatgādina, ka piektdien 7,5 km sprinta sacensībās Baiba izcīnīja augsto piekto vietu. Anna Keita Sabule ieņēma 79. vietu, bet Sandra Buliņa – 85. vietu, un šīs sportistes iedzīšanas sacensībām nekvalificējās.

Pasaules čempionāts biatlonā turpināsies arī nākamnedēļ, kad sportisti cīnīsies par medaļām infividuālajā distancē, jauktajā pāru stafetē, stafetēs un sacensībās ar kopēju startu.