Latvijas un Igaunijas volejbola līga. "RTU/Robežsardze" – "Parnu". Vladimirs Visockis

Latvijas sieviešu florbola izlase

Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - "Reyer Venezia"

«TTT Rīga» basketbolistes zaudē Šteinbergas klubam Eirolīgas pastarīšu cīņā

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" trešdien mājās ar 60:68 zaudēja Anetes Šteinbergas pārstāvētajam Itālijas klubam "Reyer Venezia", laukumā tiekoties abām Eirolīgas grupas pastarītēm, liecina organizatoru informācija.

"TTT Rīgai" rezultatīvākā ar 18 punktiem bija Megana Hafa, kura arī izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet 12 punktus pievienoja Kate Krēsliņa. Uzvarētājām ar 16 punktu guvumu izcēlās Šteinberga. Rīdzinieces daudz paļāvās uz trīspunktu metieniem, taču trāpīja tikai piecus no 25 trejačiem.

"Reyer Venezia" ātrāk iejutās spēlē un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar nelielu izrāvienu, iegūstot sešu punktu vadību (18:12). Puslaika turpinājumā viešņas pārsvaru divkāršoja (40:28), taču "TTT Rīga" pēdējās minūtēs pirms pārtraukuma spēja kritumu nobremzēt.

Pēdējo ceturtdaļu mājinieces sāka ar astoņu punktu deficītu (50:58), nezaudējot cerības atspēlēties. Rezultāts iestrēga gandrīz līdz ceturtdaļas vidum, bet pirmās atguvās Venēcijas kluba basketbolistes, atraujoties līdz 65:50. Pēdējās trīsarpus minūtēs "TTT Rīga" spēja vien sadeldēt rezultāta starpību.

Otra "Reyer Venezia" Latvijas basketboliste Laura Meldere laukumā netika.

Pirmo spēli Eirolīgā pēc savainojuma sadziedēšanas aizvadīja "TTT Rīga" basketboliste Kitija Laksa, kura teju 19 minūtēs guva divus punktus un netrāpīja nevienu no septiņiem metieniem no spēles. Laksa pēc mača intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka ir vīlusies par zaudējumu, kas mazināja prieku par došanos laukumā.

Savukārt Šteinberga bija gandarīta par savas komandas sniegumu, jo Itālijas klubs ar maksimālu pašatdevi izcīnīja uzvaru, kas vairo cerības turnīra turpinājumā.

Turnīra pirmo apli "TTT Rīga" noslēdza ar vienu uzvaru septiņās spēlēs, kas komandu grupā ierindo pēdējā -8.- vietā. Pēc divu apļu izspēles grupas četras labākās vienības iekļūs ceturtdaļfinālā, bet 5. un 6.vietu ieguvējas sezonu turpinās Eirokausa ceturtdaļfinālā. Eirolīgas čempiones kļūs zināmas Četru finālā aprīļa otrajā pusē.